Обліково-контрольне забезпечення системи управління матеріально-виробничими запасами підприємства

Автор(и)

  • Р.О. Вітов

Ключові слова:

матеріально-виробничі запаси; обліково-контрольне забезпечення; оцінка; облікова політика; цифровізація; якість системи внутрішнього контролю

Анотація

В ході дослідження кваліфікаційної (магістерської) роботи розглянуто питання за трьома основними групами. Перша група – це питання, що розкривають економічні та правові основи обліку та контролю матеріально-виробничих запасів, досліджено економічну сутність матеріально-виробничих запасів та їх роль в системі обліково-контрольного забезпечення при формуванні облікової політики підприємства.
Друга група питань пов’язана з аналізом практики та особливостями обліку матеріально-виробничих запасів у ТОВ «Політек Груп». Було запропоновано напрямки захисту обліково-контрольного забезпечення операцій з матеріально-виробничими запасами в умовах цифровізації.
Третя група питань присвячена заходам щодо оптимізації системи внутрішнього контролю за допомогою її моделювання в управлінні станом і ефективним використанням матеріально-виробничих запасів. Було розглянуто етапи оцінки якості системи внутрішнього контролю операцій з матеріально-виробничими запасами та прийняття управлінських рішень.

##submission.downloads##

Опубліковано

2023-02-14

Номер

Розділ

Спеціальність 071 Облік і оподаткування (2022-2023 н.р.)