Міграція українців до Польщі в контексті становлення україно-польських відносин

Автор(и)

  • Р.О. Холявко

Ключові слова:

міграція; мігранти; Польща; Україна; трудова міграція; міжнародні процеси; причини; політика; уряд; розвиток; хвиля; відносини

Анотація

У кваліфікаційній роботі автор викладає одну з найактуальніших і важливих проблем сучасної України – міграцію. Автор звертає увагу на поширення людського та економічного чинників, значення української міграції на польському ринку.
Важливість теми полягає в соціально-економічному розвитку країни. Предметом роботи є історія української міграції, її масштаби та тенденції на польському ринку. Завданням дипломної роботи є дослідження української міграції на основі літератури та її впливу на розвиток України, причин міграційних процесів, факторів і засобів міграції. У даній роботі автор розглядає фактори, причини та динаміку українських міграційних процесів, які впливають на ринок. З’ясовано переваги та недоліки для Польщі та України. Через соціальні, економічні та військові причини люди виїжджають у пошуках кращого життя. У статті розглядається роль міграційних процесів у демографічному розвитку окремих країн і регіонів.

##submission.downloads##

Опубліковано

2023-02-23

Номер

Розділ

Спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування (2022-2023 н.р.)